Dyqan Dupleks me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-319-45T)

ID TRR-319-45T
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Sipërfaqe m2 77 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Dyqan Dupleks me qera prane Vizion Plusit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore.

Ambienti ofron nje siperfaqe totale prej 77 m2 I organizuar ne: ambient open space , tualet.

Ambienti ofrohet bosh dhe kati I dyte mund te sherbej edhe si magazine.

Dyqani eshte I shtruar me parket dhe ofrohet ne kushte shume te mira.

Ka te instaluar kondicioner per ngrohje dhe ftohje.

Pjesa ballore e tij eshte e rrethuar nga nje fasade xhami dhe ofron mundesi shume te mira reklamimi per biznesin.

Dyqani eshte I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: butik rrobash, farmaci, qender estetike, klinike dentare, studio te ndryshme etj.

Zona ku ndodhet eshte shume e populluar dhe e pershtatshme per keto lloje aktivitetesh.

It has easy access in Zogu I Zi area, Durresi street etc.

 

Cmimi: 1200 Euro /muaj (perfshire taksat)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane r
Me Qira 1217-73L 1300 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me ...

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godin
Me Qira 917-5K 1300 €

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godine te re buze rruges ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe t
Me Qira 115-31b 1.100 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...