Dyqan me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-820-19D
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Sipërfaqe m2 180
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Dyqan me qira ne rrugen e Mylsym Shyrit ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Ka nje siperfaqe prej 180 m2 te organizuar 3 ambiente ku njeri nga ambientet eshte i madh ne forme L.
Ofrohet i pamobiluar dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si zyra , call center , butik etj.
Ofron mundesi shume te mira reklamimi pasi eshte i pozicionuar buze rruges kryesore.
Zona eshte nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes dhe ofron akses te lehte ne te gjitha zonat qendrore te Tiranes.

Cmimi 2500 Euro/muaj (Taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Pozicionohet ne katin e nendheshem te nje pallati te
Me Qira 315-5m 2400 €

Ambjent me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Pozicionohet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri buze rruges ...