Dyqan me qera prane Bulevardit Blu ne zonen e Kamzes ne Tirane (TRR-115-31b)

ID TRR-115-31b
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1.100 Euro
Sipërfaqe m2 240 m2 + 130 m2 + 300 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Blu, Kamez

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ndertese dykateshe me nje siperfaqe totale prej 370 m2 dhe lartesi prej 4 metrash.

Kati I pare ka siperfaqe prej 240 m2 e cila perfshin nje tualet dhe magazine te vogel. 

Ne kete kat jane perfunduar te gjithe punimet.  Njera faqe e dyqanit nga rruga kryesore ka 4 fasada xhami dhe veshje mermeri te cilet mund te sherbejne ne reklamimin e biznesit tuaj.

Kati I dyte ka siperfaqe prej 130 m2 dhe eshte e paperfunduar por punimet mund ti beje pronari.

Ju ofrohet mundesia te merrni me qera vetem katin e pare me cmim 800 Euro / muaj, katin e dyte 300 Euro / muaj ose te dyja se bashku.

Ndertesa ka oborr perpara dhe ne krah me nje siperfaqe rreth 300 m2 e cila mund tju ndihmoje ju ne aktivitetin tuaj.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per banke, institucion financiar, organizata te ndryshme, supermarket, kopesht per femije etj.

Zona po zhvillohet shume kohet e fundit dhe dyqani ka akses ne Bulevardin Blu por dhe ne shume rruge te tjera.

Cmimi 1.100 Euro / muaj i diskutueshem

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ndertuar
Me Qira 919-49T 1200 €

Dyqan me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ndertuar vitet e ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati kryes
Me Qira 120-41T 1200 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane. Ndodhet ne katin -1 te nje pallati kryesor buze rruges ...

Dyqan me qera mbi Qytetin Studenti ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, 10
Me Qira 214-18 1000 €

Dyqan me qera mbi Qytetin Studenti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, 10 min larg Qytetit ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne nje zone mjaft te pop
Me Qira 913-36 1200 €

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje zone mjaft te populluar dhe te ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 5-k
Me Qira 122-46V 1200 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 5-kateshe.  Ka ...

Dyqan me qira tek Piazza Italia ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge
Me Qira 720-26V 1200 €

Dyqan me qira tek Piazza Italia ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges. Ka nje ...

Dyqan me qera ne Bllokun Gintash.
Dyqani eshte ne nje godine te re; ndahet ne dy kate me nga 80 m2
Me Qira 617-35K 1200 €

Dyqan me qera ne Bllokun Gintash. Dyqani eshte ne nje godine te re; ndahet ne dy kate me nga 80 m2 secili. Ka nje ...

Dyqan me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
I ndodhur buze rruge, ambienti pozicionohet ne kati
Me Qira 621-20V 1000 €

Dyqan me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. I ndodhur buze rruge, ambienti pozicionohet ne katin 0 te nje pallati ...