Dyqan per shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRS-815-1b)

ID TRS-815-1b
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 185.000 Euro
Sipërfaqe m2 50 m2 + 90 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi

Dyqan per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues, buze rruge kryesore.

SIperfaqja e dyqanit eshte 50 m2 ndersa siperfaqja e tokes perballe saj eshte 90 m2.

Dyqani ka dy hyrje dhe mund te ndahet shume lehte ne dy njesi te ndryshme.

Token qe keni perballe dyqanit mund ta shfrytezoni ne varesi te funksionit qe do kete biznesi juaj.

Kjo prone eshte e pershtatshme per dyqane te ndryshme, banke, fondacion, kompani, bar-restorant, shoqate, zyre dhe per shume aktivitete te tjera.

Avantazhi i kesaj prone eshte se ndodhet ne rruge kryesore e cila ju ofron mundesi shume te mire reklamimi.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Ka akses ne bulevardin Barjam Curri, rrugen e Elbasanit, rrugen Mihal Grameno dhe shume rruge te tjera qe te cojne ne qender te Tiranes.

Dyqani eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 185.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te r
Në Shitje 414-40b 199.500 €

Dyqan per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri prane freskut ne ...

Dyqan per shitje ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Në Shitje 718-18L 197.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne prane zones ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane.
Siperfaqja e brendshm
Në Shitje 718-38E 190.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane. Siperfaqja e brendshme e dyqanit eshte ...

Dyqan per shitje prane shkolles Deshmoret e Lirise ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat
Në Shitje 816-12K 180.000 €

Dyqan per shitje prane shkolles Deshmoret e Lirise ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ndertuar rreth ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 818-47E 180.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 419-79S 180.000 €

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes.
Ndodhet ne katin perdhe, kat
Në Shitje 918-34E 192.900 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes. Ndodhet ne katin perdhe, kati i dyqaneve te nje ...

Lokal per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane.
Eshte gjysem bodrum dhe pozicionohet buze rr
Në Shitje TRs-315-28b 196.000 €

Lokal per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Eshte gjysem bodrum dhe pozicionohet buze rruge ...