Dyqan ne shitje prane Prokurorise se Tiranes (TRS-414-16j)

ID TRS-414-16jj
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 60.000 euro
Sipërfaqe m2 31 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Dyqan ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Dyqani prane Prokurorise se Tiranes, ne rrugen qe e lidh me Stacionin e Trenit.

Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri,  i cili ka rreth2 vjet qe perfunduar.

Ka nje siperfaqe prej 31m2 ku perfshihet dhe tualeti.

Pallati pozicionohet ne buze te rruges, e cila jep mundesi te mira per zhvilluar aktivitetin tuaj.

Zona vitet e fundit ka pasur zhvillime dhe ofron mundesi te mira per suksesin e biznesit tuaj.

Dyqani eshte i ri dhe i pershtatshem per farmaci, market, studio, e cfaredolloj qellimi tjeter.

Ne proces hipotekimi.

 

Cmimi: 60.000 euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Tom Plezha ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi pallate
Në Shitje 1220-9V 65.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Tom Plezha ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi pallatesh. Ka nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri
Në Shitje 415-48 54.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri prane rruges ...

Dyqan per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Në Shitje 418-42d 52.800 €

Dyqan per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri  Ka nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri.&nb
Në Shitje 821-43V 48.750 €

Dyqan per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te vjeter
Në Shitje 716-23b 65.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te vjeter, buze rruge ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te
Në Shitje 918-32E 62.700 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te
Në Shitje 514-26j 50.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Sulejman Pasha prane qendres se Tiranes, ne Tirane.

Ndodhet ne katin g
Në Shitje 119-2S 65.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Sulejman Pasha prane qendres se Tiranes, ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem perdhe te nje ...