Dyqan ne shitje prane Unazes ne Tirane (TRS-918-33E)

ID TRS-918-33E
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000 Euro
Sipërfaqe m2 50 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Asim Vokshi

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane Unazes ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri banimi.

Siperfaqja e brendshme e dyqanit eshte 50 m2. 

Eshte ambient openspace dhe ka te perfshire edhe nje tualet. Ka vetrate termike dhe qepen. Prania e deres prej xhami mundeson nje reklamim te mire te aktivitetit te biznesit tuaj.

Ofrohet bosh. 

Dyqani mund te shfrytezohet per qellime te ndryshme biznesi.

Kompleksi ka nje cilesi mjaft te mire ndertimi dhe eshte projektuar me ambiente te gjelberuara dhe sheshpushime. 

Ndodhet shume prane rruges kryesore.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka mjaft banore te rinj si dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin, si supermarkete, furre buke, klinika dentare dhe klinika te tjera.

Gjendet shume prane Unazes, zones se Don Boskos, zones se Zogut te Zi and zones se Stacionit te Trenit.

Disponon certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 150.000 Euro

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan ne shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Dyqani poziconohet ne katin e I-re te nje pallat
Në Shitje 413-64 140.000 €

Dyqan ne shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Dyqani poziconohet ne katin e I-re te nje pallati te ri. Siperfaqja ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nj
Në Shitje 1014-46j 155.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 320-17S 140.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, pran
Në Shitje 317-37L 152.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, prane rruges ...

Lokal per shitje prane zones se Kamzes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te sa
Në Shitje 515-6b 145.000 €

Lokal per shitje prane zones se Kamzes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te sapoperfunduar buze ...

Dyqan ne shitje ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane.Ambjenti ka siperfaqe prej 30m2, por duke
Në Shitje 1014-38j 145.000 €

Dyqan ne shitje ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane.Ambjenti ka siperfaqe prej 30m2, por duke qene se eshte i ...

Dyqan per shitje ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me
Në Shitje 519-19T 160.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Dyqan ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne brendesi te lagjes, ne
Në Shitje 314-23j 160.000 €

Dyqan ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne brendesi te lagjes, ne nje pallat te ri, ...