Dyqan per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane (TRS-1017-21L)

ID TRS-1017-21L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000 Euro
Sipërfaqe m2 143 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Dyqan per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 75m2  te organizuar ne nje ambient open space bashke me tualet dhe siperfaqe oborri prej 68m2.

Pjesa me e madhe e dyqanit eshte e pajisur me fasade te madhe xhami dhe qepene. Perpara dyqanit keni oborr te cilen ju mund ta shfrytezoni ne funksion te biznesit tuaj.Dyqani eshte i ndricuar pothuajse gjat gjithe dites me drite natyrale me orientim nga perendimi.

Dyqani mund te jete i pershtatshem per klinika te ndryshme, supermarket, palester, zyra, organizate, kompani etj.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe mjaft te zhvilluar kohet e fundit, ofron administrim dhe roje 24-ore. Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, shume prane Liqenit Artificial dhe ne Unazen e Madhe te Tiranes.

Cmimi: 120.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal ne shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Lokali ndodhet ne brendesi te nje lagje te vje
Në Shitje 314-22j 130.000 €

Lokal ne shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Lokali ndodhet ne brendesi te nje lagje te vjeter dhe te njohur ...

Dyqan per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Në Shitje 116-7K 110.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te sapo ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume pr
Në Shitje 417-30K 126.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Apartament/Dyqan 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te n
Në Shitje 419-41T 110.000 €

Apartament/Dyqan 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan per shitje prane rruges 5 Maj ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te n
Në Shitje 719-13S 125.000 €

Dyqan per shitje prane rruges 5 Maj ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ...

Dyqan ne shitje prane Gjykates se krimeve te renda ne rrugen Jordan Misja ne Tirane .
Dyqani ndodhe
Në Shitje 215-4m 110.000 €

Dyqan ne shitje prane Gjykates se krimeve te renda ne rrugen Jordan Misja ne Tirane . Dyqani ndodhet ne katin e pare ...

Dyqan per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane. 
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 1217-19R 108.000 €

Dyqan per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane.  Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan dupleks per shitje prane ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne nje kryqezim rruge shume
Në Shitje 415-45b 110.000 €

Dyqan dupleks per shitje prane ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne nje kryqezim rruge shume te populluar si ...