Dyqan per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRS-417-21L)

ID TRS-417-21L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 96.100 Euro
Sipërfaqe m2 64.09 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Dyqan per shitje ne rrugen Njazi Demi ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore.

Banesa ka siperfaqe totale prej 64.09m2 dhe eshte e organizuar ne 2 apartamente te vogla dhe 1 dyqan.

Eshte bere dhe nje shtese me siperfaqe prej 14m2 e cila eshte e legalizuar.

Modifikimet dhe ndarjet e bera te dyqanit mund te prishen shume lehte dhe ofrohen 2 ambiente te vecura.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per noteri, market, parukeri,  butik dhe shume aktivitete te ndryshme.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar. Prane saj mund te gjeni te githa sherbimet e nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen Sulejman Delvina dhe shume prane shkolles Vasil Shanto.

Dyqani eshte I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi: 1500 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan dupleks per shitje prane ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne nje kryqezim rruge shume
Në Shitje 415-45b 110.000 €

Dyqan dupleks per shitje prane ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne nje kryqezim rruge shume te populluar si ...

Dyqan per shitje ne rrugen Abdi Kazani ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri ne kr
Në Shitje 615-14b 85.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Abdi Kazani ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri ne krah te rruges ...

Dyqan per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjete
Në Shitje 519-5T 110.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ka ...

Ambient dyqani per shitje  ne rrugen Petro Nini Luarasi, perballe minibashkise nr  1
Në Shitje 912-3 100.000 €

Ambient dyqani per shitje  ne rrugen Petro Nini Luarasi, perballe minibashkise nr  1 ne Tirane. Ndodhet ...

Dyqan ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.
Ai ndodhet ne rrugen Besim Zyma, buze rruges kryes
Në Shitje 718-36E 106.750 €

Dyqan ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane. Ai ndodhet ne rrugen Besim Zyma, buze rruges kryesore. Siperfaqja e ...

Shitet dyqan ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Në Shitje 320-19S 86.800 €

Shitet dyqan ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ofron nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Në Shitje 116-7K 110.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te sapo ...

Dyqan per shitje perballe KMY ne Yzberisht.Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri.Perpara dyqan
Në Shitje 1014-26b 98.800 €

Dyqan per shitje perballe KMY ne Yzberisht.Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri.Perpara dyqani ka lulishte te ...