Vile per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRS-622-8U
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 180.000 euro
Sipërfaqe m2 189 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Deshmoret e Fekenit

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 79 m2, dhe siperfaqe ndertimi prej 189 m2.
Kati perdhe ka nje ambjent te madh open space e pershtatshme per biznes.
Kati i 1 organizohet ne 3 dhoma, 2 tualete dhe nje ballkon.
Kati 2 ka nje ambjent open space, dhe verande te madhe.
Vila eshte e pershtatshme per magazine dhe shume funksione te tjera biznesi.
Ka akses te lehte ne rrugen Stavri Themeli, rrugen Vace Zela dhe ne rrugen e Kavajes.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 
Cmimi: 180.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 218-35R 175.000 €

Dyqan per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen e ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane
Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane
Ambi
Në Shitje 319-23T 170.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ambienti ndodhet ne ...

Apartament ne shitje per biznes ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistu
Në Shitje 1114-18j 185.500 €

Apartament ne shitje per biznes ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues, me siperfaqe te ...

Ambient tregtar duplex per shitje ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe
Në Shitje 424-33X 170.000 €

Ambient tregtar duplex per shitje ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe ne katin e dyte te ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane.

Siperfaqja e brends
Në Shitje 718-38E 190.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane. Siperfaqja e brendshme e dyqanit eshte ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Vellezrit Manastirli ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin
Në Shitje 523-51X 172.500 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Vellezrit Manastirli ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje ...

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile e poz
Në Shitje 921-18V 187.200 €

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje vile e pozicionuar prane ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes.
Ndodhet ne katin perdhe, kat
Në Shitje 918-34E 192.900 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes. Ndodhet ne katin perdhe, kati i dyqaneve te nje ...