Dyqan ne shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-818-47E)

ID TRS-818-47E
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 180.000 Euro
Sipërfaqe m2 60 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kopshti Botanik

Dyqan ne shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Siperfaqja e brendshme prej 60 m2 eshte nje hapesire e perbashket, e cila perfshin edhe nje tualet.

Ambienti i brendshem eshte rregulluar bukur me punime gipsi dhe ndricim me llampa led. Pajisjet e tualetit jane mjaft cilesore. Dera e jashtme eshte e veshur me vetrate xhami, e cila krijon mundesi shume te mire reklamimi.

Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje sistem qendror, gjithashtu edhe aspirimi.

Aktualisht funksionon si rrobaqepesi, nje biznes i zhvilluar prej disa vitesh. Keshtu qe do te perbente nje mundesi shume te mire investimi per personat e interesuar. 

Mund te shfrytezohet edhe per qellime te tjera biznesi. 

Ndodhet buze rruges kryesore.

Dyqani gjendet ne nje zone shume te mire, te zhvilluar dhe ka akses ne zonen e Kopshtit Botanik, Liqenit Artificial, Komunes se Parisit dhe Unazes se Madhe.

Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 180.000 Euro

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane.
Siperfaqja e brendshm
Në Shitje 718-38E 190.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane. Siperfaqja e brendshme e dyqanit eshte ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane
Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane
Ambi
Në Shitje 319-23T 170.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ambienti ndodhet ne ...

Apartament ne shitje per biznes ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistu
Në Shitje 1114-18j 185.500 €

Apartament ne shitje per biznes ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues, me siperfaqe te ...

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Në Shitje 118-41L 182.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.
Apartamenti eshte adaptuar ne dyqan dhe
Në Shitje 416-38K 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Apartamenti eshte adaptuar ne dyqan dhe ndodhet ne katin ...

Dyqan per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare ne nje pallat
Në Shitje 815-1b 185.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues, buze ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes.
Ndodhet ne katin perdhe, kat
Në Shitje 918-34E 192.900 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes. Ndodhet ne katin perdhe, kati i dyqaneve te nje ...