Dyqan per shitje prane rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane

ID TRS-921-16V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 101.500
Sipërfaqe m2 78
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vllazen Huta

Dyqan per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane

Ndodhet ne katin gjysem bodrum ten je pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 78 m2 te organizuar ne nje ambient te madh open space dhe tualet, aktualisht I ndare me gips ne 3 zyra dhe korridor.

Ambienti eshte mjaft I pershtatshem per zhvillim biznesi si dyqan shitje, zyra te ndryshme apo magazine.

Oborri I jashtem 40 m2 eshte I shfrytezueshem dhe I pershtatshem si vend parkimi, vend pritje ose lulishte.

Planimetria drejtkendore e ambientit e ben te shfrytezueshem ne maksimum.

Ka akses direkt ne rrugen Tefta Tashko Koco, rrugen Hoxha Tahsim dhe prane Bulevardid Zhan Dark.

Cmimi: 1300 Euro/ M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Astrit Losha ne Tirane
Dyqani pozicionohet ne katin e pare te
Në Shitje 923-33X 90.000 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Astrit Losha ne Tirane Dyqani pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Dyqan per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te
Në Shitje 418-57L 97.500 €

Dyqan per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane ...

Dyqan per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane.

Siperfaqja e hapesires se brendshme eshte 100 m
Në Shitje 718-37E 100.000 €

Dyqan per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane. Siperfaqja e hapesires se brendshme eshte 100 m2. Eshte nje ...

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Kavajes.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri b
Në Shitje 322-13V 108.750 €

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze ...

Dyqan per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi prane Sheshit Willson ne Tirane.
Pozicionet ne katin 0 te
Në Shitje 621-27V 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi prane Sheshit Willson ne Tirane. Pozicionet ne katin 0 te nje pallati te ri, ...

Ambient per shitje buze rruges kryesore ne zonen e Selvise ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 224-12G 93.600 €

Ambient per shitje buze rruges kryesore ne zonen e Selvise ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ...

Dyqan per shitje ne rrugen Adem Jasharin ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vje
Në Shitje 1020-60V 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Adem Jasharin ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter buze ...

Dyqan per shitje ne rrugen Karl Gega, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionua
Në Shitje 224-45Z 95.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Karl Gega, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin perdhe ...