Ambient tregtar per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRS-923-33X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000
Sipërfaqe m2 62.02
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Astrit Losha

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Astrit Losha ne Tirane
Dyqani pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 62.02 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. 
Pjesa e perparme e dyqanit eshte e veshur me fasade xhami duke pasur mundesi shume te mira reklamimi. 
Ambienti eshte ne gjendje shume te mire, e shtruar me pllake dhe i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. 
Dyqani ndodhet ne nje zone te zhvilluar, ka akses te menjehershem ne rrugen kryesore dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi.
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Yzberishtit, ne Bulevardin e Kasharit, ne zonen e Astirit dhe ne zonen e Laprakes. 
Prona disponon certefikate pronesie. 


Cmimi: 90.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje prane Kopshtit Nr:2.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri, buze rr
Në Shitje 1014-34b 80.000 €

Dyqan per shitje prane Kopshtit Nr:2. Ambjenti ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Ka ...

Ambient biznesi ne shitje prane Qendres ne Tirane.

Eshte i pozicionuar ne katin -1 te nje pallati
Në Shitje 323-29G 100.000 €

Ambient biznesi ne shitje prane Qendres ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin -1 te nje pallati te ri dhe eshte ...

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shu
Në Shitje 1019-26L 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Ambient dyqani ne shitje prane rruges Skender Luarasi ne Tirane. 
Ndodhet ne katin perdhe te n
Në Shitje 122-38V 93.000 €

Ambient dyqani ne shitje prane rruges Skender Luarasi ne Tirane.  Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Karl Gega, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionua
Në Shitje 224-45Z 95.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Karl Gega, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin perdhe ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 523-57X 88.000 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane. 

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pall
Në Shitje 1117-40R 84.600 €

Dyqan per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane.  Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, prane ...

Shitet dyqan ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Në Shitje 320-19S 86.800 €

Shitet dyqan ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ofron nje ...