Ambient tregtar duplex per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRS-424-33X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 170.000
Sipërfaqe m2 70
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fadil Rada

Ambient tregtar duplex per shitje ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Prona ofron nje siperfaqe totale prej 70 m2. 
Kati i pare, i cili ka nje siperfaqe prej 40 m2, organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. 
Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 30 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space. 
Katet lidhen me njeri tjetrin me ane te shkalleve te brendshme.
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga dy kondicionere te pozicionuar ne dy ambientet open space. 
Ne disponim te ambientit eshte dhe nje verande prej 50 m2, i cili rrethon te gjithe ambientin.
Pjesa e perparme e ambientit eshte e veshur me fasade xhami ne te dyja katet duke ofruar mundesi shume te mire reklamimi. 
Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyra, lokale, restorante, markete e shume te tjera.
Ambienti ka dy hyrje dhe dalje te cilat te nxjerrin ne ane te kunderta te rruges.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me akses te menjehershem ne rruge kryesore, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Pazarit te Ri, ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne Bulevardin Zhan D’Ark dhe ne qendren e Tiranes.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.


Cmimi: 170.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 822-42G 180.000 €

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me fasade ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te n
Në Shitje 823-37X 163.400 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri me ...

Lokal per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pall
Në Shitje 1219-11S 156.000 €

Lokal per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pallatesh. Siperfaqja ...

Dyqan per shitje prane shkolles Deshmoret e Lirise ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat
Në Shitje 816-12K 180.000 €

Dyqan per shitje prane shkolles Deshmoret e Lirise ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ndertuar rreth ...

Dyqan per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 218-35R 175.000 €

Dyqan per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen e ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Vellezrit Manastirli ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin
Në Shitje 523-51X 172.500 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Vellezrit Manastirli ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 818-47E 180.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve.
Dyqani ndodhet ne katin e perdhes te nje pallati te ri shume
Në Shitje 417-33K 160.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve. Dyqani ndodhet ne katin e perdhes te nje pallati te ri shume prane zones se ...