Ambient dyqani ne shitje ne Kompleksin Dinamo ne Tirane

ID TRS-621-6V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 265.000
Sipërfaqe m2 84 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kosovareve

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen e Kosovareve tek Komuna e Parisit ne Tirane.
I pozicionuar buze rruge, ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.
Me nje siperfaqe rreth 84 m2, ndahet ne dy ambiente, banjo, fasade te madhe e cila sherben per nje reklamim te mire te biznesit.
Dyqani ofrohet i pamobiluar, i shtruar i gjithi me pllaka dhe i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh.
Ka nje orientim per nga lindja.
Rruga ne te cilen ndodhet ndertesa eshte afer Kompleksit Dinamo, akses te lehte tek Liqeni Artificial dhe lidhet me rruget Medar Shtylla dhe Tish Dahia.
Ka certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 265.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal ne shitje prane Condor Center ne Tirane.
Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe nje pallat te
Në Shitje 522-28S 260.000 €

Lokal ne shitje prane Condor Center ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe nje pallat te ri prane rruges se ...

Dyqan per shitje prane kompleksit Grand ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 1217-20R 277.000 €

Dyqan per shitje prane kompleksit Grand ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje p
Në Shitje 1013-54 270.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Ambient ne shitje ne rrugen Hasan Alla ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 818-49E 260.000 €

Ambient ne shitje ne rrugen Hasan Alla ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...