Ambient tregtar per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRS-424-34X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 262.500
Sipërfaqe m2 75
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hasan Alla

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri. 
Ofron nje siperfaqe prej 75 m2 dhe nje lartesi prej 4.3 m.
Organizohet ne dy ambiente pune dhe nje tualet.
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i mobiluar, ose jo sipas kerkeses. 
Prona i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne ambientin kryesor. 
Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Prona ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane, me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Selites, ne zonen e Komunes se Parisit dhe ne Kodren e Diellit. 
Prona ka dokumentacion te rregullt pronesie. 


Cmimi: 262.500 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje prane kompleksit Grand ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 1217-20R 277.000 €

Dyqan per shitje prane kompleksit Grand ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Lokal ne shitje prane Condor Center ne Tirane.
Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe nje pallat te
Në Shitje 522-28S 260.000 €

Lokal ne shitje prane Condor Center ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe nje pallat te ri prane rruges se ...

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
I pozicionuar buze rrug
Në Shitje 123-63Z 248.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica prane rruges se Elbasanit ne Tirane. I pozicionuar buze rruge, dyqani ndodhet ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje p
Në Shitje 1013-54 270.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Ambient ne shitje ne rrugen Hasan Alla ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 818-49E 260.000 €

Ambient ne shitje ne rrugen Hasan Alla ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Dyqan Dupleks per shitje prane kishes ne Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Në Shitje 319-46T 250.000 €

Dyqan Dupleks per shitje prane kishes ne Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Lokal per shitje prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane.
Ndodhet ne bodrumin e nje pallati ekzistues
Në Shitje 415-72b 250.000 €

Lokal per shitje prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne bodrumin e nje pallati ekzistues buze rruges ...

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen e Kosovareve tek Komuna e Parisit ne Tirane.
I pozicionuar buze
Në Shitje 621-6V 265.000 €

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen e Kosovareve tek Komuna e Parisit ne Tirane. I pozicionuar buze rruge, ambienti ...