Garsoniere me qera prane Muzeut te Shkencave te Natyres ne Tirane

ID TRR-423-59R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 0
Sipërfaqe m2 35
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Todi Shkurti

Garsoniere me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand.
Eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te nje vile private.
Siperfaqja e brendshme e ambientit eshte 35 m2 dhe organizohet ne 1 dhome se bashku me kuzhine dhe 1 tualet.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe ne gjendje shume te mire.
Dhoma eshte e pajisur me kondicioner qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e apartamentit.
Zona eshte e qete dhe me ajer te paster dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri. 
Ka akses te shpejte me rrugen e Elbasanit, Bulevardin Bajram Curri dhe rruget nderlidhese.
Ka dhe mundesi parkimi ne oborrin e viles.

Cmimi: 450 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 419-4T 400 €

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ...

Garsoniere me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2 te nje
Me Qira 1122-71V 400 €

Garsoniere me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me 1 ...

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane. 
Tre garsonieret pozicionohen ne kati
Me Qira 1123-43X 330 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane.  Tre garsonieret pozicionohen ne katin e pare dhe katin ...

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1019-32S 350 €

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament dubleks ne forme garsoniere per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 222-37N 350 €

Apartament dubleks ne forme garsoniere per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Garsoniere me qira pran qendres ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane
Hyrja ndodhet ne katin e dyte &nbsp
Me Qira 222-41N 340 €

Garsoniere me qira pran qendres ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane Hyrja ndodhet ne katin e dyte  te nje pallati te ...

Garsoniere per qera ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te
Me Qira 623-43X 400 €

Garsoniere per qera ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri ...