Garsoniere per qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRR-623-43X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 3
Sipërfaqe m2 37
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myrteza Topi

Garsoniere per qera ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 37 m2 dhe organizohet ne nje dhome gjumi e kuzhine, tualet, korridor dhe nje ballkon.  
Apartamenti eshte i orentiuar nga lindja duke mundesuar nje dricim natyral per gjate gjithe dites. 
Garzonierja eshte e shtruar me pllake dhe ofrohet totalisht e mobiluar.
Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar prane te cilat do te gjeni te gjitha facilitetet e nevojshme per nevojat e jeteses se perditshme.
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Barrikadave, ne rrugen Siri Kodra, ne zonen e Selvise dhe ne qendren e Tiranes.
Cmimi: 400 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere me qira ne qender te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues ne rrugen Mi
Me Qira 622-21Z 300 €

Garsoniere me qira ne qender te Tiranes. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues ne rrugen Mine Peza. Shtepia ...

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane
Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 421-43V 285 €

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Me nje ...

Apartament dubleks ne forme garsoniere per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 222-37N 350 €

Apartament dubleks ne forme garsoniere per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane. 
Tre garsonieret pozicionohen ne kati
Me Qira 1123-43X 330 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane.  Tre garsonieret pozicionohen ne katin e pare dhe katin ...

Garsoniere me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje
Me Qira 518-29d 300 €

Garsoniere me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri dhe ...

Garsoniere me qira ne rrugen Grigor Heba prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.
Hyrja pozicionohe
Me Qira 122-18N 300 €

Garsoniere me qira ne rrugen Grigor Heba prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e pare ...

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1019-32S 350 €

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Garsoniere me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand.
Eshte e pozicionuar ne katin e p
Me Qira 423-59R 450 €

Garsoniere me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand. Eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te nje vile ...