Garsoniere per qira prane rruges se Durresit ne Tirane

ID TRR-222-41N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 340 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 45 m2
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjon Buzuku

Garsoniere me qira pran qendres ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane
Hyrja ndodhet ne katin e dyte  te nje pallati te ri.
Me nje siperfaqja prej 45 m2, ofron nje dhome ku ndodhen kuzhina dhe pjesa e fjetjes, korridor dhe tualet.

Shtepia ka nje orientim veri-perendim me ndricim natyral.
Kondicioneri mundeson ngrohjen dhe ftohjen e gjithe ambientit. 
Pallati ofron administrim dhe eshte me ashensor.
Zona ku ndodhet pallati eshte afer me rrugen Mihal Duri dhe ka akses ne rrugen e Durresit dhe nr rrugen e Bogdaneve.


Cmimi: 35.000 leke/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand.
Eshte e pozicionuar ne katin e p
Me Qira 423-59R 450 €

Garsoniere me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand. Eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te nje vile ...

Garsoniere me qira ne rrugen Zenel Bastari, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 119-13S 200 €

Garsoniere me qira ne rrugen Zenel Bastari, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Garsoniere me qira ne rrugen Grigor Heba prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.
Hyrja pozicionohe
Me Qira 122-18N 300 €

Garsoniere me qira ne rrugen Grigor Heba prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e pare ...

Garsoniere me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati me as
Me Qira 121-19V 240 €

Garsoniere me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati me ashensor. Ka nje ...

Garsoniere për qira ne rrugen Prenk Jakova, shume prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
Me Qira 823-43Z 240 €

Garsoniere për qira ne rrugen Prenk Jakova, shume prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, ne Tirane, ...

Garsoniere me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 419-10T 230 €

Garsoniere me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje te ...

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane. 
Tre garsonieret pozicionohen ne kati
Me Qira 1123-43X 330 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane.  Tre garsonieret pozicionohen ne katin e pare dhe katin ...

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1019-32S 350 €

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...