Garsoniere per shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane

ID TRS-120-9T
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 32.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 37
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ramazan Bogdani
Planimetria Shkarko

Garsoniere per shitje ne rrugen Ramazan Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 37 m2 shtepia organizohet ne: ambient te hapur dhe tualet.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe eshte ne kushte mjaft te mira.
E gjithe siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me pllaka.
Zona eshte e qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.
Pallati ofron administrim dhe mirembajtje ne cdo kohe.
Apartamenti eshte i orientuar nga jugu.
Ka akses te lehte ne rrugen Siri Kodra, rrugen Reshit Petrela, bulevardin Zogu I, rrugen Ferit Xhajko dhe zonave te tjera perreth.
Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 32.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere ne shitje ne rrugen Zenel Bastari, prane bllokut te magazinave ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 1018-27E 30.000 €

Garsoniere ne shitje ne rrugen Zenel Bastari, prane bllokut te magazinave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...