Apartament 1+1 per shitje prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRS-821-40F
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 60.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 51
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Lushnjes

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Hyrja eshte ne katin e 6-te te nje pallati te ri 9 katesh pa ashensor. 
Nje ambient komode i mbushur me diell i cili ofron nje hapesire optimale te jeteses me nje siperfaqeje te brendshme prej 51 m2 ne nje nga zonat me te njohura te qytetit.
Ne nje ekspozim te lakmuar perendimor me dritare te medha si dhe me air te condicionuar ne cdo dhome.
Nje apartment i ngrohte ne dimer dhe i fresket ne vere dhe mjaft funksional.
Ndertesa eshte afer me te gjitha arteriet e rrugeve kryesore si dhe me e rendesishmja, 
autostradave dhe komoditeteve.
Korridori i hapur i jep me shume hapesire dhe komoditet, me dritare te medha, 
nje dhome gjumi te ndritshme dhe me diell, me dollap nga dyshemeja ne tavan, kuzhine funksionale e plote me shume dollape dhe rrezet e diellit natyrore, 
dhe nje banjo te bollshme me dritare si dhe bideja dhe pllaka e dushit.
Ecje ne distance me banken, restorantet, shkollen, kopshtin ditor, stacionin policor, pazaret, tranzitin dhe qasje direkte ne rrugen e Kavajes dhe rrugen Muhamet Gjollesha.
Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 60.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje perballe Shkolles Harry Fultz ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te t
Në Shitje 421-35V 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje perballe Shkolles Harry Fultz ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Aparament ne shitje ne rrugen Hamdi Cenojmeri prane Gjimnazit Myslym Keta ne Tirane.
Shtepia ndodhe
Në Shitje 122-12A 47.000 €

Aparament ne shitje ne rrugen Hamdi Cenojmeri prane Gjimnazit Myslym Keta ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert ...

 Apartamente per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat ne
Në Shitje 920-23D 46.920 €

 Apartamente per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat ne ndertim qe pritet ...

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hafiz Sabri Koci ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje vi
Në Shitje 1221-38V 52.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hafiz Sabri Koci ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 2-kateshe me ...


Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin dyte te nje kompleksi
Në Shitje 1219-23S 54.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin dyte te nje kompleksi te ri ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Muzaket ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 619-28S 58.800 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Muzaket ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1021-18N 50.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e peste te nje ...

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Në Shitje 618-10L 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane ...