Ambient tregtar per qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-1123-15X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 960
Sipërfaqe m2 180
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Ambient tregtar per qira ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. 
Dyqani pozicionohet ne katin e perdhe te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 120 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. 
Ambienti ndodhet ne kushte shume te mira dhe i ofron te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike. 
Eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i cili eshte i pozicionuar ne ambientin kryesor. 
Ambienti eshte i veshur me vetrate xhami duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi.
Ne dispozicion te dyqanit eshte dhe nje magazine nentoke me nje siperfaqe prej 60 m2. 
Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete te ndryshme prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e 21 Dhjetorit, ne zonen e Myslym Shyrit, ne zonen e Zogut te Zi dhe ne rrugen e Kavajes. 


Cmimi: 960 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient bisnesi per qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Bisnesi eshte Pastrim Kimik dhe org
Me Qira 923-27G 1100 €

Ambient bisnesi per qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Bisnesi eshte Pastrim Kimik dhe organizohet ne nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Xhorxhi Martini ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri
Me Qira 416-21b 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Xhorxhi Martini ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri, disa metra larg ...

Dyqan me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati
Me Qira 1014-9j 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me ...

Dyqan  me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje p
Me Qira 218-52d 1000 €

Dyqan  me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka ...

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shu
Me Qira 714-7j 925 €

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shume biznese te ...

Ambjent biznesi me qera te Kullat Binjake ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne nje nga qendrat me te medh
Me Qira 713-27 1000 €

Ambjent biznesi me qera te Kullat Binjake ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje nga qendrat me te medhaja te qytetit, ne ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin perdhe te nje
Me Qira 223-39G 1000 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te vjeter ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te v
Me Qira 922-52G 900 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter, shume prane ...