Magazine dhe ambient dyqani per qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-322-45V
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Sipërfaqe m2 450 m2+340 m2
Lartesia
Shperndarja 2
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sauk i Ri

Magazine dhe dyqan per qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk, Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 450 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 340 m2 te ndare ne 2 kate.

Ndertesa organizohet 2 ambiente te medha open space.

Ndodhet buze rruge dhe ofron mundesi shume te mira reklamimi dhe zhvillim biznesi.

I pershtatshem per servis makinash, dyqan per pjese kembimi, lavazh makinash etj.

Oborri para nderteses ofron mundesi per parkim makinash.

Ka akses te lehte ne Autostraden Tirane-Elbasan dhe prane TEG.

Cmimi: 1000 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese
Me Qira 922-7Z 1100 €

Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese dy kateshe perballe ...