Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.

ID TRR-922-7Z
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Sipërfaqe m2 310
Lartesia 5
Shperndarja 5
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Siri Kodra

Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese dy kateshe perballe ish Frigoriferit.
Ka nje siperfaqje prej 310m2, e cila eshte e organizuar 5 ambiente.
Ambjenti ka nje lartesi 4.5m, e pajisur me sahat korenti 3 fazor, dhe nje banjo.
Ne vazhdim te magazines eshte dhe nje dyqan me siperfaqe 40m2 i cili eshte me fasade xhami dhe me akses direkt ne rrugen Siri Kodra.
Eshte mundesi shume e mire e reklamimit te produktit qe mund te prodhohet ne magazine.
Disponon dhe 3 poste parkimi.
Pozicionohet ne nje zone mjaft te pershtatshme vetem 3 min larg Uzines Dinamo, Tregut te Medreses dhe Unazes.

Cmimi: 3.5 euro/m2 perfshire dhe taksen.
Cmimi dyqanit: 220 euro neto.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine dhe dyqan per qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk, Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 450
Me Qira 322-45V 1000 €

Magazine dhe dyqan per qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk, Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 450 m2 dhe siperfaqe ...

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Domjes ne Tirane.
Ndertesa eshte 1 kateshe me siperfa
Me Qira 1121-4N 1000 €

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Domjes ne Tirane. Ndertesa eshte 1 kateshe me siperfaqe ndertimi 200 m2 ...

Magazine me qira prane rruges Teodor Keko ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2-katesh
Me Qira 820-17V 1000 €

Magazine me qira prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2-kateshe. Ka nje ...

Magazine me qera ne rrugen Halit Haxhija ne zonen e Paskuqanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e p
Me Qira 1123-4A 1000 €

Magazine me qera ne rrugen Halit Haxhija ne zonen e Paskuqanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje ndertese ...

Magazine me qera prane Ardenos ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2 kateshe.
Me Qira 919-21T 1000 €

Magazine me qera prane Ardenos ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2 kateshe. Magazina ka nje ...