Magazine dhe ambient dyqani per qira ne rrethrotullimin e Saukut ne Tirane

ID TRR-1222-17V
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 750
Sipërfaqe m2 450
Lartesia 4
Shperndarja 2
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bektash Berberi


Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane
Ndodhet te rruga Bektash Berberi prane rruges kryesore
Ofron nje siperfaqe prej 250 m2 te organizuar ne njeren hapsire 180 m2 dhe tjetren 70 m2 
Me nje oborr me hapsire te bollshme prej 200 m2 dhe nje tarace 40 m2 qe ofron reklamim ne autostraden Tirane-Elbasan.

Perfshihet edhe nje zyre me siperfaqe prej 70 m2 ne hapesiren e vecuar te magazines.
Zona pereth eshte shume e zhvilluar dhe ka akses te shpejte  me rrugen e Elbasanit , Liqenin Artificial , Sauk , TEG etj.


Cmimi 750 Euro/ Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne rrugen e Limuthit ne autostraden Tirane-Durres.
Magazina ofron nje siperfaqe pr
Me Qira 1023-12X 800 €

Magazine me qira ne rrugen e Limuthit ne autostraden Tirane-Durres. Magazina ofron nje siperfaqe prej 500 m2 dhe ...

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2
Me Qira 416-32b 820 €

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2-kateshe, prane ...

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.

Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje nd
Me Qira 516-18K 650 €

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe ...

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane.
Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, r
Me Qira 914-48j 800 €

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane. Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, respektivisht me ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy k
Me Qira 1221-2V 665 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy kateshe.  Ka ...

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-k
Me Qira 1221-41V 700 €

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-kateshe me ashensor ...

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne
Me Qira 822-45Z 670 €

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ...