Magazine me qera ne Autostraden Durres - Tirane km 6 (TRR-115-11r)

ID TRR-115-11r
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 2800 Euro
Sipërfaqe m2 5000 m2
Lartesia 9
Shperndarja 2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Autostrada Tirane-Durres

Magazine me qera ne Autostraden Durres - Tirane.
Magazina ndodhet buze autostrades, e aksesueshme nga makina  dhe kamione.
Shtrihet ne nje truall me nje siperfaqe prej 5000 m2, duke I ofruar magazines oborr te lire rreth saj.
Magazina eshte ndertimi I ri I sapo perfunduar ,me permasa 30.4 m x 30.6 m ka nje siperfaqe prej 930 m2, ku ka te perfshire zyra dhe tualet.
Me nje lartesi prej 9.25 m dhe me mungese kollonash ne mes ben te mundur perdorimin e vincit.
Si punimet e brendshme ashtu edhe te jashtme jane teper cilesore si: instalim elektrik 3- fazor,, dyshemeja e shtruar me beton me kuarc ne ngjyre gri etj.
Ne faqen ballore eshte vendosur nje porte e madhe , ndersa faqja anesore eshte e pajisur me qepen.
Avantazh i kesaj prone eshte mundesia e shkelqyer e reklamimit te biznesit tuaj, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Cmimi: 2800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën