Magazine me qera ne zonen Fushe Mezez ne Tirane

ID TRR-919-21T
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Sipërfaqe m2 350 m2
Lartesia 0
Shperndarja 2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Fushe Mezez

Magazine me qera prane Ardenos ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe.

Magazina ka nje siperfaqe prej 350 m2 dhe eshte e organizuar ne: 2 ambiente te hapura, tualet.

Ambienti eshte shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: mobileri, servis etj.

Lartesia e saj arrin 5 m e cila ofton mundesi shkarkimi per makinerite e tonazhit te rende.

Jashte saj ndodhet nje oborr i vogel i cili mund te shfrytezonet si parkim.

Ka akses te lehte ne rrugen Industriale, autostraden Tirane-Durres dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 700 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane.
Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, r
Me Qira 914-48j 800 €

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane. Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, respektivisht me ...

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje nder
Me Qira 516-18K 650 €

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe ...

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe
Me Qira 519-57T 750 €

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane. Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe dhe larg zonave te ...