Magazine me qira ne zonen e Domjes ne Tirane

ID TRR-1121-4N
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 700
Sipërfaqe m2 200
Lartesia 5
Shperndarja 1
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Domje

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Domjes ne Tirane.
Ndertesa eshte 1 kateshe me siperfaqe ndertimi 200 m2 me lartesi 5 metra dhe oborr me siperfaqe 200 m2.
Orgazinohet ne nje hapesire te vetme, 1 banjo dhe oborr i cili eshte i rrethuar.
Mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme.
Ndodhet prane rruges Bylis dhe rruges Dardania.

Cmimi: 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe
Me Qira 519-57T 750 €

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane. Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe dhe larg zonave te ...

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje nder
Me Qira 516-18K 650 €

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe ...

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane.
Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, r
Me Qira 914-48j 800 €

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane. Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, respektivisht me ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy k
Me Qira 1221-2V 665 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy kateshe.  Ka ...