Magazine me qira ne zonen e Paskuqanit ne Tirane

ID TRR-319-13S
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 500
Lartesia 0
Shperndarja 2
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Paskuqan

Magazine me qira ne katin e 3 dhe te 4 te nje ndertese 4 kateshe ne zonen e Paskuqanit, ne rrugen Laze Ferraj ne Tirane.

Siperfaqja totale eshte 500 m2 ku siperfaqe e secilit kat 250m2 dhe siperfaqe 600 m2 oborr e rrethuar komplet.

Katet jane te organizuara secila me nga nje hapsire te madhe open space dhe tualet.

Objekti  eshte i rikonstruktuar i gjithi dhe ne gjendje shume te mire dhe  siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me pllaka.

Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si: fasoneri te ndryshme, magazinim, supermarket, firme prodhimi etj.

Ambienti ofron siperfaqe te jashte per parkimin e kamionave, fuganave dhe makinerive te ndryshme.

Ka akses ne Unazen e Madhe, Bulevardin e Ri etj.

 

Cmimi: 2000 Euro / Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën