Magazine me qira ne zonen e Shkozes ne Tirane

ID TRR-522-52U
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1250 euro
Sipërfaqe m2 300 m2
Lartesia 3
Shperndarja 3
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Alush Frakulla

Ambjent magazine me qira ne zonen e Shkozes ne Tirane.
Magazina ndodhet ne katin -1 te nje ndertese 1 kateshe.
Ka nje siperfaqe prej 300 m2 dhe lartesi prej 3 metra.
Ambienti eshte i pershtatshem per magazinim produktesh.
Ka akses te lehte ne rrugen Alush Frakulla, si dhe ne Unazen e Re.

 

Cmimi: 1250 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne zonen e Saukut te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Me Qira 624-13Z 1200 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne zonen e Saukut te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje godine ...