Magazine me qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-624-13Z
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Sipërfaqe m2 430
Lartesia 3
Shperndarja 2
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Shalqizi

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne zonen e Saukut te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje godine private ku jane pozicionuar dhe magazina te tjera.
Me nje siperfaqe totale prej 430m eshte e organizuar ne ambient open space, 2 tualete, nje ambient zyre.
Lartesia e magazines eshte 3.5 m.
Gjithashtu eshte e pajisur me ashensor mallrash.
Ofrohet per qira per destinacione te ndryshme biznesi si zyra , rrobaqepsi, punishte etj.
Zona eshte e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Tegut, rruga e Elbasanit, zona e Saukut te Vjeter etj.
Mundesi parkimi deri ne 2 makina.

Cmimi 1300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent magazine me qira ne zonen e Shkozes ne Tirane.
Magazina ndodhet ne katin -1 te nje nde
Me Qira 522-52U 1250 €

Ambjent magazine me qira ne zonen e Shkozes ne Tirane. Magazina ndodhet ne katin -1 te nje ndertese 1 ...