Magazine me qira prane City Park ne Tirane

ID TRR-1023-12X
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 800
Sipërfaqe m2 500
Lartesia 6
Shperndarja 1
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Limuthit

Magazine me qira ne rrugen e Limuthit ne autostraden Tirane-Durres.
Magazina ofron nje siperfaqe prej 500 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet.
Ka lartesi 6 metra ndersa kulmi i magazines ka 8.8 metra lartesi. 
Magazina eshte e shtruar me beton, ka siperfaqe te rregullt dhe i ka te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. 
Pozicionohet ne rruge kryesore dhe aksesohet nga te dyja krahet e autostrades. 
Magazina eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi. 
Hyrja e magazines ka hapesire dhe per mjete transporti si kamione. 
Ndertesa eshte pjese e nje blloku magazinash. 
Zona ka dalje te menjehershme ne autostraden Tirane-Durres, ne zonen e Vores dhe ne zonen e Kasharit. 


Cmimi: 800 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane
Ndodhet te rruga Bektash Berberi pran
Me Qira 1222-17V 750 €

Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane Ndodhet te rruga Bektash Berberi prane rruges ...

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne
Me Qira 822-45Z 670 €

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ...


Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane
Ndodhet te rruga Bektash Berberi pran
Me Qira 1222-17V 750 €

Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane Ndodhet te rruga Bektash Berberi prane rruges ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy k
Me Qira 1221-2V 665 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy kateshe.  Ka ...

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2
Me Qira 416-32b 820 €

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2-kateshe, prane ...

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-k
Me Qira 1221-41V 700 €

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-kateshe me ashensor ...


Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane
Ndodhet te rruga Bektash Berberi pran
Me Qira 1222-17V 750 €

Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane Ndodhet te rruga Bektash Berberi prane rruges ...


Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane
Ndodhet te rruga Bektash Berberi pran
Me Qira 1222-17V 750 €

Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane Ndodhet te rruga Bektash Berberi prane rruges ...