Magazine me qera prane rruges Siri Kodra ne Tirane (TRR-416-32b)

ID TRR-416-32b
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Sipërfaqe m2 500 m2
Lartesia 0
Shperndarja 3
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Siri Kodra

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2-kateshe, prane rruges kryesore.

Magazina ka hyrje me vete dhe siperfaqe totale prej 500 m2 te ndare ne:

Kati i pare ka siperfaqe prej 60 m2 dhe perfshin shkallet e brendshme, magazine poshte shkalleve dhe ashensor industrial per transportimin e mallrave ose pajisjeve,

Kati i dyte ka siperfaqe prej 440 m2 dhe perfshin 1 zyre, 2 tualete dhe pjesa tjeter eshte open space.

Magazine eshte e rregulluar nga brenda dhe gjithmone eshte perdorur per fasoneri te ndryshme. Ka nje lartesi te konsiderueshme.

Kjo prone eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme si rrobaqepsi, riparim ose prodhim kepucesh, firme prodhime ose sherbimi, magazinim produktesh etj.

Zona perreth eshte e mbushur me aktivitete te ndryshme dhe aksesohet lehtesisht nga shume pika te qytetit. 

Mundesi shume e mire per te hapur ose zgjeruar aktivitetin tuaj.

Cmimi 900 Euro/muaj ( taksa te perfshira )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane.
Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, r
Me Qira 914-48j 800 €

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane. Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, respektivisht me ...

Magazine me qira prane autostrades Tirane-Durres ne Kashar.

Ndodhet ne katin e dyte te nje nderte
Me Qira 1020-53V 1000 €

Magazine me qira prane autostrades Tirane-Durres ne Kashar. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2-kateshe. Ka ...