Magazine me qira prane QTU ne Tirane

ID TRR-123-55R
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 750
Sipërfaqe m2 297
Lartesia 4
Shperndarja 2
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Autostrada Tirane-Durres

Magazine me qira ne autostraden Tirane-Durres, perballe QTU-se.
Siperfaqja totale eshte 297 m2 i organizuar nje dy hapsira me te vogla perkatesisht me siperfaqe 200m2 dhe 97m2.
Objekti  eshte i rikonstruktuar i gjithi dhe ne gjendje shume te mire, me nje lartesi 4 metra.
Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si: fasoneri, magazinim, firme prodhimi, servis, marangoz etj.
Magazina ka akses direkt ne Autostraden Tirane-Durres.

Cmimi 750 Euro / Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne
Me Qira 822-45Z 670 €

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ...

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2
Me Qira 416-32b 820 €

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2-kateshe, prane ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy k
Me Qira 1221-2V 665 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy kateshe.  Ka ...

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.

Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje nd
Me Qira 516-18K 650 €

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe ...

Magazine me qira ne rrugen e Limuthit ne autostraden Tirane-Durres.
Magazina ofron nje siperfaqe pr
Me Qira 1023-12X 800 €

Magazine me qira ne rrugen e Limuthit ne autostraden Tirane-Durres. Magazina ofron nje siperfaqe prej 500 m2 dhe ...

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane.
Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, r
Me Qira 914-48j 800 €

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane. Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, respektivisht me ...

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-k
Me Qira 1221-41V 700 €

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-kateshe me ashensor ...