Magazine me qira prane Ish Fushes Aviacionit ne Tirane

ID TRR-524-54C
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Sipërfaqe m2 280
Lartesia
Shperndarja 2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Benjamin Kruta

Magazine me qira ne rrugen Benjamin Kruta ne Tirane.

Magazina pozicionohet ne katin e pare te nje vile dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 210m2 dhe hapesire per magazine ndihmese 70m2 dhe 60m2 oborr per ngarkim shkarkim 60m2.

Organizohet nga nje open space dhe nje magazine ndihmese dhe dy tualete.

Ambienti eshte i shtruar me cimento dhe ofrohet bosh.

Ambienti i ofron te gjitha instalimet elekrike dhe hidraulike.

Eshte shume e pershtateshme per zhvillime te shumellojshme aktivitetesh biznes.

Zona ka akses te menjehershem me rrugen Dritan Hoxha, Kompleksin Turdiu ,zonen e Zogut te Zi, Zonen e Astirit etj.


Cmimi: 1000 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese
Me Qira 922-7Z 1100 €

Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese dy kateshe perballe ...