Magazine me qira prane rrethrrotullimi te Doganes ne Tirane

ID TRR-820-17V
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Sipërfaqe m2 180 m2
Lartesia
Shperndarja 1
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Bakiu

Magazine me qira prane rruges Teodor Keko ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2-kateshe.

Ka nje siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur dhe nje tualet.

Magazine eshte e pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh.

Ka akses direkt ne rrugen Ali Bakiu, rrugen Teodor Keko dhe autostraden Tirane-Durres.

Mundesi parkimi per nje makine brenda rrethimit.

 

Cmimi: 700 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje nder
Me Qira 516-18K 650 €

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe ...

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe
Me Qira 519-57T 750 €

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane. Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe dhe larg zonave te ...

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane.
Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, r
Me Qira 914-48j 800 €

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane. Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, respektivisht me ...