Magazine per qira ne zonen e Paskuqanit ne Tirane

ID TRR-1123-4A
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Sipërfaqe m2 337.50m2
Lartesia 3
Shperndarja 1
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Halit Haxhija

Magazine me qera ne rrugen Halit Haxhija ne zonen e Paskuqanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe.
Ka nje siperfaqe totale prej 337.50m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe 2 tualete.
Ambienti eshte i gjithi i rinovuar dhe investuar se fundmi, i shtuar me pllake dhe i pajisur me te gjithe instalimet e nevojshme elektrike.
Qepeni hapet dhe mbyllet ne menyre automatike me telekomande.
Magazina ka hapsire te mire shfrytezuar dhe eshte e pershtatshme per nje sere funksionesh si: fasoneri, prodhim dhe magazinim produktesh.
Pozicionohet shume prane rruges kryesore gje qe e ben mjaft te aksesueshme qofte nga makina te vogla apo ato te tonalitetit te larte.


Cmimi: 1000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne rrugen e Limuthit ne autostraden Tirane-Durres.
Magazina ofron nje siperfaqe pr
Me Qira 1023-12X 900 €

Magazine me qira ne rrugen e Limuthit ne autostraden Tirane-Durres. Magazina ofron nje siperfaqe prej 500 m2 dhe ...

Magazine me qira ne rrugen Sabaudin Gabrani prane rruges se Kavajes.
Magazina pozicionohet ne katin
Me Qira 523-20R 1100 €

Magazine me qira ne rrugen Sabaudin Gabrani prane rruges se Kavajes. Magazina pozicionohet ne katin perdhe te nje ...

Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese
Me Qira 922-7Z 1100 €

Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese dy kateshe perballe ...