Prona në Dhermi

Vile 2-kateshe per shitje ne Dhermi.
Ofron siperfaqe totale toke prej 1000m2 dhe siperfaqe totale n
Në Shitje DHS-1018-1L 340.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne Dhermi. Ofron siperfaqe totale toke prej 1000m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 254 m2 te organizuar si me poshte: kat 1-re ndahet ...

Vile per shitje ne Dhermi, shume prane me zonen e plazhit, vetem 70 m larg.
Nje kompleks i ri ndert
Në Shitje DHS-718-1a 155.000 €

Vile per shitje ne Dhermi, shume prane me zonen e plazhit, vetem 70 m larg. Nje kompleks i ri ndertimi qe ofron siguri dhe administrim gjate gjithe vitit. Vila ka ...

Hotel luksoz per shitje ne nje nder plazhet me te bukura te Shqiperise, ne Drimadhe. Vetem 100 m lar
Në Shitje (DHS-1217-1a) 2.000.000 €

Hotel luksoz per shitje ne nje nder plazhet me te bukura te Shqiperise, ne Drimadhe. Vetem 100 m larg bregdetit te ketij plazhi te bukur ofrohen 2 objekte te ...

Apartament 2+1 per shitje ne Dhermi, pjese e residences Tarraca e Ullinjeve.
Pozicionohet vetem pak
Në Shitje DHS-815-1a 125.000 € €

Apartament 2+1 per shitje ne Dhermi, pjese e residences Tarraca e Ullinjeve. Pozicionohet vetem pak metra larg  pjeses se bregdetit ne nje kodrine me ajer te ...