Prona në Pogradec

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Harmonia, Pogradec
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Në Shitje PG-121-1 43.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Harmonia, Pogradec Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 6 katesh me ashensor.  Aprtamenti ka siperfaqe 80 m2 qe organizohet ne nje sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shtepia ...