Shtepi nje kateshe per qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-224-4X
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 290
Sipërfaqe m2 67
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bektash Berberi

Shtepi nje kateshe per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane. 
Apartamenti ofron nje siperfaqe prej 67 m2 dhe organizohet ne  dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Ne dispozicion te baneses eshte dhe nje oborr me siperfaqe prej 100 m2. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet totalisht i mobiluar. 
Orientohet nga jug-lindja duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. 
Shtepia ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar me shume facilitete prane te nevojshme per jeten e perditshme. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Elbasanit, ne zonen e Saukut dhe ne zonen e TEG-ut.


Cmimi: 290 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej
Me Qira 419-27S 400 €

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 e ...

Vile me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne
Me Qira 1021-35N 350 €

Vile me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne sallon se bashku ...