Vile 1 kateshe me qira afer Kompleksit Grand ne Tirane

ID TRR-1021-35N
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 350
Sipërfaqe m2 78
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Todi Shkurti

Vile me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon.
Banesa ofrohet e mobiluar me nje stil komod dhe te thjeshte, eshte teresisht e shtruar me parket, salloni ndan nje ambient me kuzhinen, kuzhina eshte e pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme, dhomat e gjumit jane te arreduara mire dhe pamja qe ofrohet nga ballkoni eshte ajo e banesa perreth.
Ngrohja dhe ftohje e ambientit shtepiak behen nga kondicioneret e instaluar ne cdo dhome.
Orientohet nga perendimi duke mundesuar ndricim te bollshem.
Lidhet me rrugen Mihal Grameno, rrugen Sali Nivica dhe rrugen Petro Nini Luarasi.

Cmimi: 350 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Shtepi nje kateshe per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane. 
Apartamenti ofron nje siperf
Me Qira 224-4X 320 €

Shtepi nje kateshe per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane.  Apartamenti ofron nje siperfaqe prej 67 m2 ...

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej
Me Qira 419-27S 400 €

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 e ...

Vile 2-kateshe me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ndertesa ndodhet ne rruge kryesore.
Siperf
Me Qira 1221-31N 450 €

Vile 2-kateshe me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Ndertesa ndodhet ne rruge kryesore. Siperfaqja e ndertimit ...

Vile 1 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Me siperfaqe 98 m2 ofron: sallon, kuzhine
Me Qira 815-60m 450 €

Vile 1 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Me siperfaqe 98 m2 ofron: sallon, kuzhine e vecuar, zone ...