Toke per shitje ne zonen e Petreles ne Tirane, (TRS-817-33a)

ID TRS-817-33a
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 30.000 Euro
Sipërfaqe m2 600 m2
Qyteti Tirane
Adresa Petrele

Toke per shitje ne zonen e Petreles ne Tirane.

Toka ka nje siperfaqe 600 m2 , e pozicionuar ne nje vend te pershtashem per ndertimin e nje vile pasi ka infrastrukture te rregullt, rruge e shtruar, uji  pijshem , energji elektrike, te gjitha studimet e nevojshme per ndertim.

E  rrethuar me vila te tjera, dhe me nje peisazh shume te bukur perreth.

Ndodhet shume pak minuta larg rruges kryesore qe lidh Elbasanin me Tiranen.

Toka eshte me statusin are, por qe ndodhet brenda studimit per ndertim.

 

Cmimi 30.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne Yrshek, ne rrugen Bucia ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 dhe ndo
Në Shitje 619-4S 22.000 €

Toke per shitje ne Yrshek, ne rrugen Bucia ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 dhe ndodhet shume prane ...

Toke per shitje ne rrugen Enriko Telini.
Toka ndodhet prane rruges kryesore ne zonen e Kombinatit.
Në Shitje 914-7b 28.200 €

Toke per shitje ne rrugen Enriko Telini. Toka ndodhet prane rruges kryesore ne zonen e Kombinatit. Ka nje siperfaqe ...