Toke per shitje prane Uzines se Autotraktoreve ne zonen e Shkozes ne Tirane

ID TRS-721-4V
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 30.000
Sipërfaqe m2 300 m2
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Farkes

Toke per shitje prane Liqenit te Farkes ne Collak ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 300 m2 me permasa drejtkendore 20m x 15m.
Prona eshte e pershtatshme per ndertim vile dhe ndodhet ne nje zone
e cila po zhvillohet me ritme te larta.
Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes, rrugen Ali Shefqeti 
dhe ndodhet prane Liqenit te Farkes.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 100 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Enriko Telini.

Toka ndodhet prane rruges kryesore ne zonen e Kombinatit
Në Shitje 914-7b 28.200 €

Toke per shitje ne rrugen Enriko Telini. Toka ndodhet prane rruges kryesore ne zonen e Kombinatit. Ka nje ...

Toke per shitje ne Yrshek, ne rrugen Bucia ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 dhe ndo
Në Shitje 619-4S 22.000 €

Toke per shitje ne Yrshek, ne rrugen Bucia ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 dhe ndodhet shume prane ...

Toke per shitje ne rrugen Spahiu ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe prej rreth 400 m2, permasat e se
Në Shitje 821-51F 35.000 €

Toke per shitje ne rrugen Spahiu ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej rreth 400 m2, permasat e se ciles jane 18 metra ...