Toke per shitje ne Yrshek ne Tirane

ID TRS-619-4S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 22.000
Sipërfaqe m2 255
Qyteti Tirane
Adresa Yrshek

Toke per shitje ne Yrshek, ne rrugen Bucia ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 dhe ndodhet shume prane rruges dytesore Durres-Tirane.

Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile etj.

Zona perreth eshte e qete dhe me ajer te paster.

Ka akses ne rrugen 28 Nentori, autostraden Tirane-Durres.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 22.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Spahiu ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe prej rreth 400 m2, permasat e se
Në Shitje 821-51F 35.000 €

Toke per shitje ne rrugen Spahiu ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej rreth 400 m2, permasat e se ciles jane 18 metra ...

Toke per shitje ne rrugen Enriko Telini.

Toka ndodhet prane rruges kryesore ne zonen e Kombinatit
Në Shitje 914-7b 28.200 €

Toke per shitje ne rrugen Enriko Telini. Toka ndodhet prane rruges kryesore ne zonen e Kombinatit. Ka nje ...

Toke per shitje prane Liqenit te Farkes ne Collak ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 300 m2 me permas
Në Shitje 721-4V 30.000 €

Toke per shitje prane Liqenit te Farkes ne Collak ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 300 m2 me permasa drejtkendore 20m ...

Toke per shitje ne zonen e Petreles ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe 600 m2 , e pozicionuar ne nje
Në Shitje 817-33a 30.000 €

Toke per shitje ne zonen e Petreles ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe 600 m2 , e pozicionuar ne nje vend te pershtashem ...