Truall per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane

ID TRS-823-33Z
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 80.000
Sipërfaqe m2 254.3
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haki Stermilli, Kombinat

Truall dhe ndertese per shitje ne rrugen Haki Stermilli, ne zonen e Kombinatit ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 254.3m2 dhe siperfaqe ndertese prej 73m2.
Trualli eshte i pershtatshem per ndertim vile private.
Ndertesa eshte ne gjendje per rikonstruksion.
Ka akses direkt ne zonen e Vaqarrit, zonen e Kombinatit, zonen e Yzberishtit.
Trualli dhe ndertesa eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 80.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionua
Në Shitje 219-25L 75.000 €

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionuar prane rruges ...

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore me nje s
Në Shitje 415-21b 86.400 €

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me nje siperfaqe prej 480 ...

Toke per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Yzberisht, Tirane

Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 ne
Në Shitje 1120-59V 70.000 €

Toke per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Yzberisht, Tirane Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 ne forme te ...

Toke ne shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane, tek Liqeni Farkes.

Komuna e Farkës &eum
Në Shitje 415-27m 75.000 €

Toke ne shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane, tek Liqeni Farkes. Komuna e Farkës është vendi i ...