Toke per shitje prane zones se Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-1214-24b)

ID TRS-1214-24b
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 240.000 Euro
Sipërfaqe m2 1.800 m2
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Thate ne Tirane

Toke per shitje ne rrugen e Garunjes ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore dhe nga toka dallohen lehtesisht liqeni I Thate dhe Artificial I Tiranes.

Toka ka siperfaqe prej 1.800 m2 dhe eshte e gjitha e rrethuar.

Eshte shume e pershtatshme per banim por edhe per aktivitete te tjera.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet me ritme te shpejta kohet e fundit.

Ketu mbizoteron ajer I paster dhe toka ndodhet vetem 5 km larg qendres se Tiranes.

Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie.

 

Cmimi 240.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje afer Lundres perkatesisht ne fshatin Gurra e Vogel.

Toka ka nje siperfaqe prej 90
Në Shitje 815-7m 230.000 €

Toke per shitje afer Lundres perkatesisht ne fshatin Gurra e Vogel. Toka ka nje siperfaqe prej 900 m2. E rrethuar ...