Truall dhe ndertese ne shitje prane Medresese ne Tirane

ID TRS-124-45G
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 252.000
Sipërfaqe m2 240
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hafiz Ibrahim Dalliu

Truall dhe ndertese ne shitje prane Medresese ne Tirane

Truall + ndertese ne shitje ne zone shume te preferuar prane Medresese, Tirane
Siperfaqe totale trualli 240m2 dhe siperfaqe totale ndertimit 80m2 ku perfshihen 3 ndertesa, 2 ndertesa 1-kateshe dhe 1 ndertese 2-kateshe
Zona ka mundesi zhvillimi per ndertim pallatesh 
Ka akses te lehtesueshem me rrugen e Dibres, rrugen 4 Deshmoret
Trualli + ndertesat jane te pajisura me certifikate pronesie 

Cmimi: 252.000 euro

1050 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen e Garunjes ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore dhe nga toka d
Në Shitje 1214-24b 240.000 €

Toke per shitje ne rrugen e Garunjes ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe nga toka dallohen lehtesisht ...

Toke per shitje ne zonen e 21 dhjetorit, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe 225m2.
Toka eshte e pershtats
Në Shitje 822-31Z 247.500 €

Toke per shitje ne zonen e 21 dhjetorit, ne Tirane. Ka nje siperfaqe 225m2. Toka eshte e pershtatshme per ...