Vila 2-kateshe me qera pas Tirana East Gate, TEG ne Tirane (TRR-914-43j)

ID TRR-914-43j
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500 euro
Sipërfaqe m2 186m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile 2-kateshe me qera ne Lunder, Tirane.
Vila shtrihet ne nje truall prej 302 m2, me siperfaqe ndertimi 186m2.
Hapesirat jane te shfrytezuara mjaft mire ne dy kate, ku:
-kati i pare perfshin sallonin e ndenjes, dhome e vecante gatimi dhe tualet
-kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe 2 ballkone.
Ne te sapo kane perfunduar punimet e brendshme, teper cilesore dhe te nje stili modern, te cilat konsistojne ne: parket cilesor, sistem ngrohje-ftohje, pajisje hidrosanitare, termoizolim i brendshem, dritare dopioxham, si dhe kuzhinen me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.
Oborri ka siperfaqe rreth 200m2, perpara dhe pas shtepise.
Te gjitha ambjentet jane te dizenjuara me dritare te medha, te cilat e mbushin plot drite natyrale.
Ne cmim ju perfshihen dhe 2 vende parkimi.
Kompleksi eshte nje nga me te preferuarit si nga shtetas shqiptar ashtu edhe te huaj, punonjes te Ambasadave, etj.
Ky kompleks vilash dhe apartamentesh ju siguron administrim, siguri te larte, ambjente te gjelberta, vende per te luajtur femijet, pishine, bar, restorant dhe qetesine e ajrin e paster qe e ofron fshati.


Cmimi: 2500 euro/month

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën