Vile 2 kateshe me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-823-4A
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2200
Sipërfaqe m2 330
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Visha

Vile me qera ne rrugen Ali Visha, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Me nje siperfaqe totale prej 330m2 vila ndahet ne dy kate si me poshte:
Kati pare ka nje siperfaqe prej 153m2 e cila perfshihet pothuajse e gjitha nga salloni, ambienti i ngrenies dhe kuzhina, si dhe 1 tualet.
Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 158m2 dhe organizohet ne nje sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 4 ballkone. 
Vila eshte e rrethuar me oborr dhe ka nje pishine te shfrytezueshme.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar, ka te instaluar kondicioner ne pothuajse te gjitha hapsirat si dhe ka nje oxhak funksional ne dhomen e ndenjes.
Ne katin -1 te viles ka nje garazh qe ofron mundesi parkimi.
Zona eshte mjaft e qete por gjithashtu prane te gjitha faciliteteve te nevojshme, lidhet direkt me rrugen e Elbasanit dhe Bulevardin Bajram Curri.

Cmimi: 2200 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën