Vile me qera ne residencen Long Hill ne Lunder , Tirane

ID TRR-1117-35a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2400 Euro
Sipërfaqe m2 613 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres.

Vila ka siperfaqe te brendshme 213 m2 dhe siperfaqe oborri prej 400 m2.

Siperfaqja e brendshme ndahet ne 2 kate duke ofruar: ne katin e pare sallon , zone ngrenje, kuzhine te vecuar ne forme aneksi , ballkon dhe nje tualet.

Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, tualete dhe dalje direkte ne oborr

E gjithe vila eshte e shtruar me parket te nje cilesie te larte.

Ofrohet e pamobiluar, pervec kuzhines dhe sistemit te ngrohjes dhe ftohjes.

Ofrohen 2 vende parkimi te perfshira ne cmim.

Kompleksi i vilave ofron gjithashtu bar , restorant , pishina, fusha te ndryshme tenisi, basketball, voleyboll etj.

Administrim i mire i gjithe residences.

 

Cmimi 2400 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne nje zone residenciale ne Lunder.
Vila perbehet nga 2 kate banimi me siperfaqe te br
Me Qira 1115-28a 2500 €

Vile me qera ne nje zone residenciale ne Lunder. Vila perbehet nga 2 kate banimi me siperfaqe te brendshme 220 m2 pa ...

Vile moderne me qera ne kompleksin Long Hill Residence ne Lunder, Tirane.

Rezidence shume e prefe
Me Qira 917-29a 2500 €

Vile moderne me qera ne kompleksin Long Hill Residence ne Lunder, Tirane. Rezidence shume e preferuar nga vendas dhe ...

Vile moderne me qera ne nje nga rezidencat e vilave me te preferuara ne Tirane.
Te mirenjohura per
Me Qira 917-26a 2500 €

Vile moderne me qera ne nje nga rezidencat e vilave me te preferuara ne Tirane. Te mirenjohura per cilesine e ...

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes.
Vila ndodhet ne
Me Qira 613-46 2500 € €

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes. Vila ndodhet ne zonen e Lundres ...

Vile me qera ne nje residence vilash ne Lunder.

E poicionuar ne nje nder komplekset me te preferu
Me Qira 718-43a 2500 €

Vile me qera ne nje residence vilash ne Lunder. E poicionuar ne nje nder komplekset me te preferuara dhe me moderne ...

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lunder, ne Long Hill Residence.

K
Me Qira 915-6a 2500 €

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lunder, ne Long Hill Residence. Kjo residence njihet ...

Vile 2-kateshe me qera ne Lunder, Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 302 m2, me siperfaqe ndert
Me Qira 914-43j 2500 €

Vile 2-kateshe me qera ne Lunder, Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 302 m2, me siperfaqe ndertimi 186m2.Hapesirat ...

Vile me qera ne rrugen Ali Baushi ne Tirane.
Pozicionohet buze rruge kryesore prane qendres spitalo
Me Qira 316-58b 2500 €

Vile me qera ne rrugen Ali Baushi ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore prane qendres spitalore universitare ...