Vile 1-kateshe per shitje ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane

ID TRS-821-33F
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 80.000
Sipërfaqe m2 150 m2+500 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Priske e Madhe

Vile per shitje prane xhamise ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane.
Ne periferi te Tiranes ndodhet nje banese 1-kateshe me nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2 dhe truall me siperfaqe prej 500 m2 e cila perfshin edhe papafingon dhe ndahet ne sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 1 banjo dhe oborr.
Vila ofrohet e mobiluar shume kendshem dhe e shtruar me parket druri ku salloni dhe kuzhina jane te bashkangjitura, ne sallon ndodhet edhe nje oxhak, kuzhina eshte e kompletuar me pajisje elektroshtepiake, dhomat e gjumit jane shume komode, mobiliet jane te bera me material druri dhe dritaret jane me grila.
Oborri i shtepise eshte i gjelberuar me peme, i rrethuar me porte dhe pjese hyrese e saj eshte e shtruar me gure me mundesi per parkim.
Pamja nga horizonti sidomos kur perendon dielli eshte e mrekullueshme pasi ka nje pamje te lire te zones dhe maleve.
Ne sallon eshte instaluar nje kondicioner per te siguruar ngrohje dhe ftohje te shtepise.
Ndodhet prane zones se Surrelit dhe Farkes se Madhe.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 80.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane.

Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7
Në Shitje 619-12L 75.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane. Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7 m2 dhe ndertim ...

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane.

Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 10
Në Shitje 919-4S 70.000 €

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane. Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ...

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 219.
Në Shitje 115-21r 75.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez. Shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 219.9 m2 duke perfshire ...

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje
Në Shitje 716-42K 82.000 €

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje oborr prej 500 m2 ...